Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Sokağa Çıkma Kısıtlaması Hakkında Çarpıcı Mesaj!

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sokağa çıkma kısıtlaması hakkında çarpıcı mesaj

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hafta sonu 15 ilde uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

Ekli dosyayı görüntüle 2010
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sokağa çıkma kısıtlaması hakkında çarpıcı mesaj

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Twitter'dan paylaştığı mesajlar şöyle:

Bilindiği gibi salgın döneminde, milletimizi Koronavirüs'ten korumak için çok sayıda tedbiri hayata geçirdik. Bunlardan biri de tüm Türkiye’de veya belirli illerimizde uyguladığımız sokağa çıkma sınırlamalarıydı.

Esasen, en son sınırlamanın ardından bu yöntemi yeniden kullanmayı düşünmüyorduk. Ancak, bir ara 700 küsurlere kadar inen günlük vaka sayısı neredeyse bini buldu. Bu olumsuz gelişme üzerine, sokağa çıkma sınırlaması tedbirini tekrar gündemimize almak zorunda kaldık.

Sağlık Bakanlığımızın önerisi ve İçişleri Bakanlığımızın genelgesi ile bu hafta sonu da 15 ilimizde sokağa çıkma sınırlaması uygulanacağı dün gece ilan edilmişti. Fakat vatandaşlarımızdan aldığımız değerlendirmeler, bizi kararı yeniden gözden geçirmeye yöneltti.

Kaynak:
Hürriyet

Yaren

Emektar Üye
Gölgesine Razı Bir Fesleğen
Burç
Yay
Memleket
Antalya
DisPVx
Bütün ülkede kısıtlama olması taraftarıyım..

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
İstanbul sakiniyim diye kendimi kovid'in merkez kuluçka merkezi gibi görüyorum bu hiç adil degil ..
Bakın yığınla insan memleket ve tatil beldelerine akıyor suan da bu demek oluyor ki heryerde sadece 15 ilde degil ..
Yalnız benim sanırım bu süreç canımı sıkmaya başladı son gayretlerimdeyim ALLAHım yâr olsun hepmize ..

Yaren

Emektar Üye
Gölgesine Razı Bir Fesleğen
Burç
Yay
Memleket
Antalya
DisPVx
Antalya'da fazla vaka yok ama bırakın burayı,ülkede hatta dünyada tek bir kişide olsa bu risktir ki zaten böyle yayıldı.
Burada kısıtlama kalktı,giriş çıkış serbest oldu,sonuç ne,vaka sayısı artmaya başladı..

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Sayısal sonuçlaramı bakıyorsunuz mübarek 700 dü 1000 buldu ne .. ikinci dalgadan etkilenmiycektik halk uymadı demenin hazırlıgı bunlar :D ülkece yasak koysanız gıkım çıkmıycak vebalımıyız biz istanbulu kısıtılıyosun sadece :D komple yasak koy bitsin ne bu seçicilik anlamadım . burdurdada insan var bayburttada adı unutulan kilistede koy yasakları'da iyice stresten karımızı kızımızı kesek isyan neyim edek . işin şakası yok ya tedbirli olmak lazım ama genel olsaydı iyi olurdu.

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Yani kısıtlama yok bu iyi. Millet bunalmıştı

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Yani kısıtlama yok bu iyi. Millet bunalmıştı
abi yarım saat önce akşam 12 den sonra kısıtmala var dendi. . iki gün gece 11 e kadar da açık yerleri sıraladı . ve bizim burda mahalle camileri şuan kapalı dükkan gibi merkezler açık ben birşey anlamadım . kısıtlama varmı yokmu hangi haber doğru değiştimi

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
ahahaha ama doğru ya iki dudak arasındayız revamı bu bize şimdi ??

Destina

FK Üyesi
Web sitesi
forumderyasi.com
Burç
Kova
DisPVx
Takım
lIr3ry
İnsanlar çok bencil anlayışsız.. Kimisi 20, 30, 50 sene fıldır fıldır boş beleş gezdiler yetmedi doymadılar.. 3 5 ay evinde kalıcaksın çok mu? Mecburi çalışanları kasdetmiyorum anladınız siz.. İnsanlara hastalık var ölüm var deniyor neymiş üff bunaldık sıkıldım.. Ya kardeşim tek başına ölsen eyv git gez dolaş ne halt ediyorsan et! 1 insan 30 insana bulaştırıyor bunun hakkı gözetilerek davranılması lazım.. Ölüm bile şu lanet insanlığı durduramıyorsa Allah daha beterini de verir vericekte. Hak ediyorlar. 2 dalgaya hazır olun.. Vaka sayılarının düşmesi hiçbir şey ifade etmiyor bana göre 0 vaka oldumu rahat rahat konuşun.. 900 vakadan 700 600 vakaya düşmüş o 600 vakayı sala bakıyım milyonlara bulaşır. Çoğu insan covid olduğundan bi haber geziyor sokaklarda.. Normalleşme tek devlet üzerinden yapılmıyor hepsi tanışık dövüşük.. Hiçbir hükümet halka bakamam ben parada yediremem kafasında. Bu yüzden "Normalleşme" yalanı var. Ölen ölür kalan sağlar bizimdir.. Nüfus azaltma yolculuğu bu.. Avrupa da bilerek binlerce yaşlı ölüme terk edildi çünkü maddi olarak bakımlara oldukça fazla bütçe gidiyordu bunu çok iyi biliyorum özel doktorları bakımları vs hepsi devlet tarafından özel olarak karşılanıyor.. Hedeflerine ulaştılar.. Türkiye desen Yaşlısı genci Allah'a emanet yaşıyor devlet bakımıyla değil.. Bizde de ya herro ya merro diye saldılar herkesi sokaklara bakalım neler olucak.. Devleti geçtim insanların kendileri korumalı kendisini ailesini vs.. Kusura bakmayın ama bu insanlara az bile.. Sapkınlarla beraber iyilerde helak olabiliyor yapacak birşey yok.. Kıyamet kopsada toptan gitsek cidden. İğreniyorum bu cahil insanlardan.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar