Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Şiir Can Demiryel Ya Fettah (Dua)

Birindarfatma

Aktif Üye
FK Üyesi
Hüzün Hamalı
Memleket
Mardin
Ey Gökleri Ve Yeri Yaratan ALLAH'ım Sen Herşeyi Hakkıyla Bilensin Fettah Olan İsminle Yalvarıyorum Sana Sen Hüküm Verenlerin En Güzelisin Bize Haksızlık Yapanları Alçat

Haklarımızı Yücelt Ey Alemlerin Rabbi Olan ALLAH'ım Fettah İsminle Yakarıyorum Sana Bize Merhamet İyilik Ve Hayır Kapılarını Aç Düğümlenen İşlerimizi Çöz

ALLAH'ım Hakkı Görmemiz Ve Seni Bulmamız İçin Kalbimizi Ve Göğsümüzü Aç Fettah İsminle Yalvarıyorum Sana ALLAH'ım Sen Ki Gönülleri Fethedensin Mübarek Bir Fetih Ver Bize Zor

Olan İşlerimizi Kolaylaştır Dünyamızı Ve Ahiretimizi Mamur Edecek Olan Dinini Yaşamamızı Bize Kolaylaştır Fettah İsminle Yakarıyorum Sana Bilmeden Yaptığımız

İsyanlardan Yüzünden Bize Nimet Kapılarını Kapatma Eğer Unutursak Eğer Gaflete Düşersek
Merhametini Ve Affını Esirgeme Bizden Senden Gayri Hakim Yoktur ALLAH'ım Hükümlerinin

Ruhumuzda Neşv-ü Neva Bulmasını Nasip Et
Nefes Alıp Verdiğimiz Her An Kalbimizden
İşittik Ve İtaat Ettik Sesi Yükselsin Ezeli Ve Ebedi İlminle İndirdiğin Mübarek Kur'anın Sesi

Kaybolmayan Tek Ses Olsun Kainatta Fettah İsminle Yalvarıyorum Sana Her Sıkıntı Ve Darlıktan Sonra Gönüllerimiz Aç Bize Ferahlık Ver Gaybın Anahtarı Senin Katındadır ALLAH'ım

Sen Gizli Ve Açık Olan Her Şeyi Bilirsin Gizli Açık Yaptığımız Günahlarımızı Affet Bize Bağışlanma Kapılarını Aç Fettah İsminle Yalvarıyorum Sana Senin Bize İhsan

Ettiğin Gibi Bizim De İhsan Sahibi Kullarından Olmamızı Nasip Et Gönül Kapılarımızı Kötülüğe Kapat İyiliğe Aç Hayrın Anahtarlarını Elimize Ver ALLAH'ım Fettah İsminle Yalvarıyorum Sana

Sen Ki Yegane Hüküm Verensin Bizi Hükmüne Razı Olan Kullarından Kıl Emrine Ram Olan
Kullarından Eyle Bizi ALLAH'ım Fettah İsminin Tecellisini Göster Bize Bağışlanma Kapılarını Aç

Bağışlanma Kapılarını Aç Ki Umutlarımız Tükenmesin Bağışlanma Kapılarını Aç Ki
İşlediğimiz Her Günahtan Sonra Dönüşün Ancak Sana Olduğu Hakikati Kalbimizden Silinmesin

Kusurlarımızı Ört Senden Başka Hakem Yoktur ALLAH'ım Sen Ki Bize Hakla Batılı Birbirinden Ayırt Eden Kitabını İndirdin Kitabına Ram Olan Kullarından Kıl Bizi Gaybın Anahtarı Senin Elinde

ALLAH'ım Gaybımızı Bize Hayırlı Kıl
ALLAH'ım Fettah İsminle Yalvarıyor Musa (a.s.)nın Diliyle Dua Ediyorum Sana Rabbim Benim Göğsüme Genişlik Ver Ve İşimi Bana

Kolaylaştır Dilimden Düğümü Çöz Ki Sözümü İyice Anlasınlar Akşamın Kızıllığında Üzerimize Çöken Solgun Günlerin Hüznünü Feraha Çevir
ALLAH'ım Yorgun Yüreklerimize Yosun Tutan

Baharı Getir Fettah İsminle Yalvarıyorum Sana Dünyanın Aldatan Cazibesine Kapılan Gönüllerimizin Üzerinden Bir Tül Gibi Çek Al Karanlığı Ey Yarattığı Her Şeyi Dilediği Gibi Hükmeden ALLAH'ım Davetine Razı Olarak

Boyun Eğen Kullarından Eyle Bizi Sana İtaat Etmenin Kapılarını Genişlet Bize Fettah İsminle Yalvarıyorum Sana Her Müşkülümüzü Sen Aç
Darlıktan Bizi Kurtar Kalbimizin Kirlerini Aç

İlmin Kapılarını Bizlere Aç İlham Kapılarını Bizlere Aç Hayır Kapılarını Bizlere Aç Helal Rızık
Kapılarını Bizlere Aç Nurun Yaz Güneşi Gibi Kuşatsın Kalplermizi Meleklerininin Kanatları

Kalbimize Değsin Ya Fettah Ya Fettah Bereket Kapılarını Bize Aç Tevbe Kapılarını Bize Aç Cennet Kapılarını Bize Aç Cennet Kapılarını Bize Aç Kalp Gözümüzü Aç ALLAH'ım Sana Teslim

Oldum ALLAH'ım Ruhumu Senin Sevgine Aç ALLAH'ım Ve Ölünce Tabutumun Her Çatlağından Senin Nurun Dolsun ALLAH'ım Nurunla Kuşat Bizi

Eşhedü En La İlahe İllallah Ve Eşhedü Enne Muhammeden Abduhu Ve Resüluhu.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar