Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Bu kadar yalnız bırakmayın hanımları :D

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
??Sabah sabah beni güldürdü, buraya da alayım dedim? Bu kadar yalnız bırakmayın hanımları yahu bakın sonuç ortada?
Sizlerden de konuşan var mı böyle? Ben menekşelerimi sularken "oy kızım açtın mı sen, ne tatlısın, ne güzelsin, sen niye açmadın, sen neden boynunu büktün yerini mi sevmedin falan diye konuşurum, ama benimki tamamen bilimsel??Çünkü bitkilerle konuşunca, duygusal bir bağ kurunca güzelleşiyorlar, onların da canı var??

--
Kızlar hayırlı aksamlar bu alet -fotoda buzdolabı var?-bizim evin yeni uyesi ve ben esyalarimla konusmayi cok severim tencere sen ocagin üstünde yanadur soğanlar da banyo yapıp doğranıp geliyor yanına diye falan bundan cok zevk alirim sabah kalktim dolapla konuşuyordum eşim geldi bana baktı dolaba baktı dolaba dedim ki ben seni çok sevdim sen beni üzme ben de seni aç bırakmayım dedim eşim de dedi ki bir de beni sevsen açlıktan ölüyorum oturdu manisa ruh ve sinir hastalıklarının numarasını aramaya başladı.. sizin de var mı böyle takıntılarınız...
------
Bunlar da gelen yorumların bazıları?

-Ayy ben de ev esyalarimlan cok konuşurum. Benim oğlum bazen der bizi onlar kadar sevmiyon diye?

-Ben de öyle mutfakta tencere çaydanlıkla konuşurum eşim geldiler yine sana der 7 senedir alışamadı gitti?
-Şu an için bi sıkıntı yok gibi duruyor ama eşyalar da size cevap vermeye başlarsa lütfen doktora başvurun???

-Ben de tvdekilerle konuşurum tartışrım onlarla geçinip gidiyoz iște dinleyeni olmayınca insanin eşyalarla sohbet ediyo iste napak ölek mi mazot mu içek??

-Ben de yemek yaparken malzemelerle konuşurum:
Soğana yanma sakın, salçaya güzel kavrul, kurufasulyeye çok dağıtma kendini, nohuta lokum gibi piş, pilava dibini tutma sakın gibi telkinlerde bulunurum ???

-Ördüğüm elişleriyle konuşmak çok seviyorum 24 saat koltukta bırakır bakarım kursdaki arkadaşlarım ve hocam çok yadırgamıstı?

-Ben de öyleyim eşya çiçekleriyle konuşurum, adam gene gittin diyo?

-Ben de iş yaparken konuşurum hep. Sen niye öyle bi yamuldun halıcazım? Dur düzeltelim seni...hahhhh bak böyle daha güzelsin...seni de sildik mi ocak efendi mutfakta işimiz bitiyo vs. Vs.? Çocuklar alıştilar da bazen dalıp arkadaşlarımın yanında da yapıyorum bi garip bakıyolar sonra bana??

-Gecenlerde çamaşır makinamla kavgaya tutuştuk ?bu çamaşırdaki lekeler ne Allah seni kahretsin en iyi deterjani aliyorum senin icin karşılığı bu muydu şu kokuya bak b..k gibi kokuyo diye ciddi ciddi kavga ettim eşim geldi uykulu noluyo lan dedi biriyle kavga ediyon sandım psikopat mısın sen dedi bana öyle sinirlenmişim ki bi de yumruk salladim valla ??

-Ben de yemek yaparken ölmüş annemle konuşurum Anneciğim sen bu yemeği çok güzel yapardın ellirine nur yağsın çok da severdin Mekanın cennet olsun bu yemeği ne yapsam senin gibi lezzetli yapamıyorum. Bazen anneme göre kıyafet görürüm anneciğim yanımızda olsan sana bunu alıverirdim Bak anneciğim senin sevdiğin çiçek açtı derim yanımda gibi konuşurum

Sonunda neyse ki bir uzman cevabı gelmiş?

-Çocuklarda animizim denir bu duruma nesnelerle canlı gibi konuşmak ya da ayağını çarptı diyelim çarptığı eşyayı döverek cezalandırmak gibi. Bunların zamanında olması normal ama bu yaşta sizin duygusal boşluk ve ya eşle bağlarıyla ilgili kendini yeterince ifade edememe vs olabilir diye düşünüyorum.

Bir hanım grubundan?

Moderatör tarafında düzenlendi:

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Çiçeklerim le bilhssa orkide grubumla aşklı meşkli ilişkim oldugu dogrudur her sabah cilveleşme dakikalarımız olur fakat cevap vermeleri söz konusu olmadı bu iyi gelişme sanırım iyiyim :glc:

Bazı bazı yemek yaparken söylendigm oluyor mm yine cok güzelsiniz mükkeml iş cıkardınız biz bir ekibiz gibi mırıldandıgım oluyor kendim duyacak kadar :gulucuk:

@NoktA merak ettim bu durum biz bayanlara has durum olabilir mi?
Acaba beylere dönük dyolog olamaz mı durum sadece bizde mi cereyan ediyor bizim kafa mı gidik :haha:

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
ben fırındaki tavuga derim genelde sakın yanma adam gibi piş kemiklerini kırarırım derim adam ol derim

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar