Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Çözüldü Bazı üyelikler red mi ediliyor?

Unknown

FK Üyesi
Bazı üyelikler red mi ediliyor? Kriteri nedir?

Arkadaşlar bu foruma üye olunca herhangi bir neden de olmadan üyeliğim reddedilmişti. Şimdi ise kabul edildi. Reddedildiği zaman çok şaşırmıştım.

En azından reddedilecekse bile bir açıklama yapılabilir değil mi? En azından karşınızdaki kişiyi ikilemde bırakmazsınız.

Ben bu duruma anlam veremedim. Herhangi bir mantıklı sebep de bulamadım.

Bence bir kişi eğer size kurallarınıza buraya üye olduktan sonra yanlış bir şey yaparsa silin ancak, kayıt olduğunuz bir yerde tek bir paylaşımınız olmadan üyeliğinizin silinmesi güzel olmuyor.

Karşınızdaki kişiye kötü hissettiriyor.

İnsanlara potansiyel düşman olarak davranmak doğru değildir. Müslümana yakışmaz.

Eleştirmek için demiyorum ama cidden anlam veremedim.

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
@Duman forumumuza saldırı olmuştu. Yabancı kaynaklı üyelikler alınmıştı. Onlar silinirken yanlışlıkla silinmiştir :)

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
@Duman, Bahsettiğiniz olay nezaman oldu?
Bizim üye silme, yada üye red etme gibi bir uygulamamız yoktur. Forum kuralları herkes için aynı grçeliliğe sahiptir

Unknown

FK Üyesi

Hesabınız onay bekliyor diyordu sonra da reddedildi demişti..

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Birkaç gün önce..

Birkaç gün önce..

Yoğun saldırı aldığımız bir dönemde üye olma işlemi onaya tabi tutulmuştu. Öyle bir dönemde üye olduysanız muhtemelen yanlışlıkla red edilmiştir. Yoksa üye silme işlemi kessinlikle yoktur. Kural ihlali halinde kişi banlanır.

Unknown

FK Üyesi
Yoğun saldırı aldığımız bir dönemde üye olma işlemi onaya tabi tutulmuştu. Öyle bir dönemde üye olduysanız muhtemelen yanlışlıkla red edilmiştir. Yoksa üye silme işlemi kessinlikle yoktur. Kural ihlali halinde kişi banlanır.
Yani daha önce peki böyle bir olay oldu mu?

Öyle olması gerekir zaten, üyelik silme veya şifre değiştirme, nick değiştirme bu gibi şeyler doğru değildir.

KVKK gereği zaten bir üye istek de bulunduğu zaman 30 gün içinde veri sağlayıcısı olduğu için forum gereğini yani profilini silmek zorunda ancak mesaj ve konular hukuken foruma ait sayılıyor.

Onun dışında silme doğru olmaz. Yani biz bize takılalım derseniz bile o zaman yeni üyelere kapatırsınız forumu arkadaşlarınızı üye yaparsanız.

Yeni insanlara üyelere açıksanız, o zaman da ne olursa olsun adalet olmalıdır.

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Forumumuzda Başvurursuz Üye silme, Başvuru olsa dahi yönetim eşiyle şifre değiştirme, Kişinin bilgisi dışında nick değiştirme gibi çocukça ve ahlaki değere uygun olmayan bu tür davranışlar asla sergilenmemektedir. Bunu hiç bir zaman ne uyguladık nede yapanları onayladık.

Saldırının yoğun olduğu dönemde olmuşsada farketmemişizdir. Yani ilk söyleyen kişi sizsiniz. O dönemde onaylama yada red etme işlemlerini genelde ya ben ya @BaRoN yapmıştır. Muhtemelen yoğunluktan yaşanmış yanlış bir işlemdir.

Unknown

FK Üyesi
Yanlışlıkla olmuşsa problem yok.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar