Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Eğlence Başınıza gelen komik anlar...

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
Babamla yakınımızın cenazesi için Zonguldağa gittik cenaze evine yetişemedik telefonlastık yolda cenaze arabası konvoyuna yetiştik trafik karışık mezarlığa geldik direk define yetiştik hemen define yardım etmeye basladigimda bur gariplik hissettim ama devam ettik ta ki Başsağlığı dileyecekken başka cenazeye katıldığımızı anladık ama bozuntuya vermeden başsağlığı dileyerek kendi cenazemize doğru yol aldık.. :)

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
Bankaya yeni başladığım zamanlar bir beyefendi geldi önüme işlemi acele heyecanlı bir an hapşırası yüzüme elinde olmadan ama şiddetli yüzüm başım battı ve bende o an tepki ile bir tokat yapıştırdım elimde olmadan sonuç ben berbat onu yüzü çarşamba pazarı h3p beraber gülme krizine girdik. ertesi gün takım elbise ile geldi mağaza sahibiymiş.. :)

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Uzun süre bir arkadaşla yazılıyorduk. Yani neredeyse 1 yıl falan. Hiç aklıma cinsiyetini sormak gelmedi. Adında sormamıştım. Ama erkek muhabbetinde yapıyorduk arada :)
Bir yıl sonra gardaş hele adını bağışla yaf adınla hitap edem dedim. Leyla demesin mi başımdan aşağı kaynar su döküldü, la gardaş sen erkek değilmiydin dedim, yooo dedi :)
Aynı şey az daha @lacivert ile aramızda olacaktı :) onuda bir yıl sonra farkettik :)

lacivert

FK Onursal Üye
Burç
Kova
JkcUDD
Uzun süre bir arkadaşla yazılıyorduk. Yani neredeyse 1 yıl falan. Hiç aklıma cinsiyetini sormak gelmedi. Adında sormamıştım. Ama erkek muhabbetinde yapıyorduk arada :)
Bir yıl sonra gardaş hele adını bağışla yaf adınla hitap edem dedim. Leyla demesin mi başımdan aşağı kaynar su döküldü, la gardaş sen erkek değilmiydin dedim, yooo dedi :)
Aynı şey az daha @lacivert ile aramızda olacaktı :) onuda bir yıl sonra farkettik :)
Geç olsun da güç olmasın demişler. Neyseki daha fazla zaman geçmeden ortaya döküldüm :ROFLMAO:

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
Tam olamasa da bunun benzeri yaşadım o kendini biliyor :D

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry
Korono çıkmadan önce ben üniversiteye yüz yüze giderken staj işlerim vardı. Staj hocamla sınıfta formlar hakkında konuştuk hallettik. Sonra beraber sınıftan ayrıldık. Okulun iki merdiveni var hocayla zıt yönlere gittik. İki farklı yere çıkıyor merdivenler bu arada. Merdivenlerden bir indim bir baktım karşımda bizim hoca. Nasıl korktuğumu size anlatamam. Orada az daha hatim indiriyordum. Meğersem hocamızın ikizi varmış.

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
Biliyor biliyor muhterem :D
Hatta yaşadığı şehri sorduğumda söylemekten imtina edince bir erkek niye çekinir ki diye düşünmeden edemedim :D
Bilsem sorarmıyım hiç bir hanım muhtereme :)

Neyse kendini biliyormuş ismine gerek yok :D

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
@NoktA ile bende çok erkek olarak yazmıştım. Bücür diyordum kendine, numarasını falan istedim. :)
Bende sevdiğim ve değer verdiklerim nadir kişilere numara ister veririm bende numara isteyecektim az daha Değerli Üstadım :D

Uz@Y

Uz@Y
Üç arkadaş bu kış bakırköy sahilinde bir iş için buluşmuştuk bir arkadaşın kafası kel bere takmış kafası üşüyor diye sohbet kel den olunca takılmak amaclı altında maden olan toprağın üstünde ot bitmez derler dedim kafasında ki bere yi çekip almam la martı nin kafasına pislemesi bir oldu sanki martı da bekliyormuş gibi mübarek hayvan karla kafasında ki martı pisliğini silmistik

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar