Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük Başını açan İnfluencer

Yasi 15 bugune kadar ne konusu acildi nede en kucuk telkinde bulunduk kendisine biraktik su asamada ve gun gelirde nasip olurda konusu acilirsa diyecegim tek kelime
Bugune kadar basini ort demedik baskida bulunmadik ama olurda bir kac yil sonra yeniden basimi acmayi dusunuyorum dersen orada durum degisir ayaga giyilen corap degil bu
Butun kizlarimiz icin hayirlisi diyelim Allah utandirmasin

Herkesin kendi tercihi 40 yaşına kadar kapalı olup da kabak çiçeği gibi açılana da aklım sırrım ermiyor yalan yok

İnsanlara böyle şekilde vebal yüklemek ne kadar doğru, her gördüğümüze uymak mı şart değil sadece insanların bazı şeyler içinde olur,,

Tercih meselesi İslami konuları...
Açılanlar olduğu gibi kapanan bayanları da, İslam'a gireni çıkanlar da olabiliyor,,,

Ebeveynlerin çocuklarını İslam şuuru altında yetişmesi halinde yine de sapmalar olabiliyor, insanız şaşar beşeriz.

Ben de geçenlerde sohbete gelen bir bayanın başını açtığını duydum üzüldüm, dua etmek ve ibret almak lazım,,,

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri