Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük Ballı çay

Charismax

Ne demek Hiç mi yok ?
FK Üyesi
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Forumkalemi abileri ve ablalarına heveslenerek şekersiz çaya başladım.. dedimki ballı olsa biraz ne var sanki az atayım dolapta bal vardı bayadır duran pek yemeyiz şifa diye işte.. çaya kattım ve dahada şekersiz oldu :haha: Allah sizi bildigi gibi yapsın emi ingilizler.. hem ballı hem sütlü içiyonuz çay olmaktan çıktı..

Ballı çay = dahada şekersiz bal kokulu bir çay içirtiyor

Eski bir abimiz vardı.
Balcı Sami derler.
Kitap hastası, mükemmel bir okuyucuydu.
Kitapların önsözlerini analiz ederek okumayı, önsözlerini didik didik etmeyi, önsöze kitaptan daha fazla değer vermeyi ondan öğrendim...

İşte balcı Sami. Abi. Çaya asla şeker atmaz, çayı balsızda içmezdi. Bir ilişki denedim hoştu ama benlik değil di...
Ama ballı çay dediniz mi akla Sami abi gelir..

galiba bu şekersiz çaydan tat alma olayı sigara gibi ya... yok ben hayatta içemem çayı silesim geliyor.. demekki nasıl bazıları sigaradan nefret ediyor bazılarıda bagımlı onsuz yapamıyor buda onun gibi.. yok abi bugün içerimde yarın falan kahvaltıda kattiyen olmaz şekersiz çok zor yani arkası gelmez bunun. helal olsun valla nasıl içiyonuz.. ben mecburiyetten içtim daha önce iş geregi sıvı ihtiyaçım çok oluyor benim ama bu keyfi olarak inan benim için çok zor. :D içenlere afiyet olsun..

önsöz dedinde öyle adamlar var kitapı o şekilde özetliyorlar.. tabi kitapların önsöze nekadar içerik verdikleride önemli.. yav amok koşucusu diye kiyap almıştım daha okumadım bi ara onu okuyim bari iyi hatırlattın.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri