Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gündem Bahçeli’nin Öcalan çağrısına DEM Parti’den yanıt

MevaMeva is verified member.

İçinden geldiği gibi yaşa :)
Haber Editörü
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry

1729606321093.jpeg

NE OLMUŞTU?

MHP lideri Bahçeli, partisinin TBMM’deki grup toplantısında önemli mesajlar vermişti.

Bahçeli, “Şayet teröristbaşının tecriti kaldırılırsa, gelsin DEM Parti grup toplantısında konuşsun, terörün bittiğini, örgütün lağvedildiğini ilan etsin.” çağrısında bulunmuştu.

Türkiye ve Türk milleti için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduklarını söyleyen Bahçeli, “Bu dirayet ve kararlılığı gösterirse, umut hakkının kullanımıyla ilgili yasal düzenlemenin yapılması ve bundan yararlanmasının önü de ardına kadar açılsın.” şeklinde konuşmuştu.

MHP lideri, “Ne Kandil, ne Edirne; adres İmralı’dan DEM’e uzansın, terör sorunu ülke gündeminden tamamen çıkarılsın. Hodri meydan, buna varız.” demişti.

1729606395006.jpeg

DEM Parti Eş Genel Başkanı Tülay Hatimoğulları, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Abdullah Öcalan çağrısına yanıt verdi.

Partisinin TBMM’deki grup toplantısında konuşan Hatimoğulları, “Bir başlangıç olacaksa tecrit derhal kaldırılmalıdır. Onurlu bir barış için insiyatif almaya hazırız.” dedi.

Hatimoğulları, “Ortadoğu’da ve Türkiye’de barışın muhatabı İmralı’da ağır tecrit altında olan Sayın Abdullah Öcalan’dır.” ifadelerini kullandı.

Tecridin kaldırılması gerektiğini savunan Hatimoğulları, vakit geçmeden adım atılması çağrısında bulundu.

Yorum ve analiz için @Qasem seni buraya alabilir miyiz

Ben ağır konuşurum Efulim
Ne sağcısı ne solcusu kaldıramaz.
Bana göre Mhp min Hdp den farkı yoktur. İkiside kafatasçı faşist partiler , biri derin devlet ve mafyayı diğeri PKK ve tüm bileşenlerini besliyor.
Bana göre ikiside meclisten atılmalı tüm vekilleri müebbet hapse mahkum edilmeli ve lider kadrolar idam edilmeli...
Bu konuşmamış halim varsın konuşmuş halimi sen düşün...

Kürt sorunun en büyük iki problemi varsa bu problemlerden biri faşist devlet diğeri Pkk dir. Devlet aklı değüşmedikçe PKK bitmez.
PKK nin sonu devletin değil İslami hareketin elinden olacaktır . Hepsini diri diri yaksam yine içim rahat etmez .

Kürt siyasal hareketini destekliyorum ama terörizme karşıyım...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri