Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Ayasofyanın cami olması Yunanistanı çıldırttı. Başkan Erdoğan için bakın ne dediler !

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Ekli dosyayı görüntüle 4248

Osmanlı Devleti döneminde cami olarak sarfedilen Ayasofya, 1934 tarihinde Bakanlar Kurulu doğrulusunda alınan kararla müzeye çevrildi. Danıştay bu kararı bozarak Ayasofya’nın cami olmasının önünü açan kararı açıkladı. Tarihi karar dünyada büyük yankı uyandırdı.İLK TEPKİ RUS ORTODOKS KİLİSESİ’NDEN

Tarihe geçtiğimiz son dakika kararı ardından Rus Ortodoks Kilisesi’nden uygulanan açıklamada, “Karar büyük ayrışmalara yol açabilir.” denildi.

Ekli dosyayı görüntüle 4249

ERDOĞAN HAKKINDA SKANDAL SÖZLER Yunanistan Kültür Bakanlığı “Ayasofya kararı tüm medeni dünyaya karşı bir provokasyon” açıklamasında yer alır iken Kültür Bakanı Lina Mendoni ise,

“Erdoğan’ın bu milliyetçi davranışı, ülkesini 600 sene geriye götürdü” dedi.Danıştay’ın Ayasofya kararını açıklamasının ardındannda Yunanistan’dan küstah bir açıklama geldi. Yunanlılar, Ayasofya’nın ibadete açılmasına dair kararı ‘provokasyon’ şeklinde yorumlayarak reaksiyon çekti.

Ekli dosyayı görüntüle 4250
Yunanistan Kültür Bakanlığı “Ayasofya kararı tüm medeni dünyaya karşı bir provokasyon” açıklamasında bulundu.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
600 sene geriye gitmedik 600 sene önceki ruhu dirilttik içimizde.. it gibi korkuyor dünya bizden .

ZARiP

FK Meteorolog
Hayırlısı olur inşaallah ne diim

Dolunay

FK Sorumlusu
MasterChef
Düşler ülkesinin deli kızı
Memleket
Dünyada bir yerdeyim
Gerçi bi yunanlılar bozulmuyor bu duruma içimizde o kadar çok hain varki onlar yunanlilardan daha çok kuduruyorlar

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
yalnız bu hareketle düşman kazandık . avrupa camilerimizi kapatıp yagmalarsa şaşırmayın .. ve lider diycekki saldırıyorlar nifak sokuyorlar birleşelim :D Burda siyasi hamle varda neyse ben ayasofyanın açılışına sevindim

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
çünkü geçen sene tayyip erdoğan canlı yayında demişti ayasofyayı açacak kadar istikametimi kaybetmedim.. bu onun sözü avrupadaki camileri düşünmüştü.. şimdi ne değişti görecez .. dedim ya siyasi hamle bu içerde halkı tutmak için yapılan bir hamle.. yani hem iyi oldu hem kötü oldu bakalım hayırlısı

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Fatihin mezarına eli belinde giren, Ayasofyanin cami olmasına gerek yok ihtiyaç yok diyen ibb başkanı, Ayasofya nin kendi başkanlığı döneminde cami olduğunu gösteren ilanlar hazirliyormus:)

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
ekrem yapar o .. ben öyle demedim sen dedin der geçer

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar