Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Tartışma Aşılar etkisiz mi?

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Öncelikle şunu belirteyim aşılanmış kişilerin koronavirüs kapması aşıların işe yaramadığını göstermiyor.

Covid-19’un aşılı kişiler arasında da yayılması normal. Aşılar, hastaneye yatış ve ölüm oranının düşmesi açısından önemli.
Özellikle tablolar yorumlanırken ciddi anlamda çarpıtılıyor hele ki Brezilya verileri.

Aşı hastalığı geçirmemeniz için değil, hastalığı hafif atlatmanız içindir. Grip aşılarında olduğu gibi

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Aşıların etkisi alanında canlı yaşadığımız olayı anlatayım ..
Kayınvalide ileri derece astım hastası ve bayramın birinci günü halsizlik Şikayetiyle hastaneye götürüldü ve covid teşhisi kondu.
Fakat gel gelelim 15 gün olacak henüz yoğun bakıma girmedi normal odada tedbir amaçlı oksijen alıyor..
Uzun lafın kısası tüm aşılarını olan birey olarak hafif atlatıyor ki kronik rahatsız ve yaşlı olmasına rağmen ..

Lütfen aşılarımızı ihmal etmeyelim sonradan eyvahın alemi yok efendim ..

Eymen

FK Üyesi
Sıradan Üye
Eşimin aşı konusunda endişeleri vardı. Aşı olmayı kabul etmedi. Maalesef ağır geçiriyor. Bugün 6. gün olacak yeni yeni kendine geliyor diyebilirim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar