Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük Arkadaş olunmak istenen dizi karakteri.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AsyA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
The 100 Lexa
Vikings Floki
Esaretin Bedeli Red
Lcdp Profösör ve Berlin
Prison Break Michael Scofield
Elizabeth Sir Walter
Benjamin Button Benjamin
Forest Gump Forest
Yüzüklerin Efendisi Legolas
Karayip Korsanları Kaptan Jack Sporrow
Hızlı Ve Öfkeli Han
Yasak Bölge Leito
Ölüm Yarışı Frenk
V for Vendetta V
Batman Kara Şovelye Joker

Genelde film yazmışım :D
....

Gönül Dağında, Ciritçi Abdullah
Yüzüklerin Efendisinde, Gandalf
Harry Potter’da, Dumbledore...

Rehberlik eden yaşlı bilgeleri çok severim. Sığınak gibidirler. ☺️

Allahım ne günahım vardıda buraya düştüm :)
Biri trend dizilerinin en önemli karekterlerine yoldaş olmak isterken, alın bu dizileri izleyin demiş, diğeri o dizi listesini izlenecekler listesine almış, bir diğeri nerde büyücü, uçuk kaçık var onla yol arkadaşlığına soyunmuş :)

Allahım aklıma mukayyet ol :)

İşin esprisi bir yana.
Beni yansıtacak karekter hiç bir filmde yok. Hiç biri ile arkadaş olmak istemezdim. Çünkü senaristin ellerine tutuşturdukları metinler ve ekrana yansıyan rolleri ellerinden alınınca silik birer hiçler...
Halkın içinden daha normal sıradan insanları seviyorum ben.

Yahu aktörlerle değil, yaptıkları rolleri gerçek düşünerek dedik zaten. Hemen de sivril.
Hem niye ya, Gandalf bence orta dünyanın tam da halkının içinden adam gibi adam. Öyle bir dostum olsaydı fena mı olurdu? ?
-Gandalf dede iftara ne zaman geleceksin?
-3. günün şafağında ufka bak evlat.
-Dede çok erken değil mi?
-Bir büyücü asla erken gelmez, geç de kalmaz. Tam zamanında gelir.
????

@Qasem, bende senin gibi düşünüyorum hiçbiriyle arkadaş olmak istemezdim çünkü hepsi bir karakterden ibaret

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri