Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yorum Annelerin ikna edilemediği konular

Kilo ver he der geçerim yine gömerim gözünde sumo güreşçisiyim sanki :D

-evlen bunda asla ikna edemem hala da ısrar eder insanın annesi evladının cehennem azabı çekmesini ister mi derim ağlar sulugözlü anam benim :D

Evlilik azap mıdır?
Şu an büyük azaptır hangi anlamda olursa olsun kısa yaşam sebebi..

Bekarlık uzun ve huzurlu bir hayatın huzur kalesidir..

Şu an diyorum çünkü nesli tükendi karşılıklı vefa sevgi ve adını ne koysanız koyun diğer bütün hasletler..

Şu an büyük azaptır hangi anlamda olursa olsun kısa yaşam sebebi..

Bekarlık uzun ve huzurlu bir hayatın huzur kalesidir..

Şu an diyorum çünkü nesli tükendi karşılıklı vefa sevgi ve adını ne koysanız koyun diğer bütün hasletler..
Evet vefa ve sevgi bakımından bakınca çok doğru
Evliler bu konuya açıklık getirsin acil

Peki herkesin evlilik konusunda demesi :ROFLMAO:
Gerçekten ama evlilik konusun da bir türlü ikna etmeyi başaramıyorum. Geri kalan konular iyi kötü bir şekilde oluyorfkhaha8

Evet vefa ve sevgi bakımından bakınca çok doğru
Evliler bu konuya açıklık getirsin acil
Ozellikle cok secici olanlara ister kavanoz siz olun esiniz kapak ister esiniz seker kasesi olsun siz kapak yada siz saklama kabi esiniz kapak yok öyle cuk diye oturan kapak bulmak 8 milyar insanin 4 milyarini karsi cins kabul edip 4 milyar insan ile Allah 4 milyar yil hayat verse her biriyle 1 yil evli kalsak 365 gunun en az yarisinda tartisacagimiz ama sen haksizsin muhabbetlerinin olmayacagi bir evlklik yok kadin erkek zaten yaratilis fitrati geregi tabanda zaten birbirine bir cok konuda zit Allah da bu dunyayi sinav olarak yaratmis evlenin dedikten sonra yok efendim "armutun sapi yok efendim uzumun copu" dersek ... Neyse sigara krizim geliyor
( Admin falan olsam Fk uyelerine 1 ay musade verir evlenmeyenlere suresiz ban koyardim)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri