Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Muhabbet Alıngan arkadaşınız mı var?

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Hayat inanın okadar zorlaştı ki, eğer hayat hepimiz için çok güzel olsaydı ve gerçekten mutlu olsaydık nasıl olurdu?
Hemen tarif edeyim öyle bir hayatı, uykudan dört gözle ve sevinç çığlığı ile uyanır, tebessüm eder hatta kahkaha atardınız. Gün içinde neşe saçar mükemmel bir pozitif enerji dağıtırdınız. En garibi ne biliyormusunuz ; Keşke hiç akşam olmasa gece olmasa uyumasam daha çok tadını çıkarsam derdiniz. İşte hayat böyle olurdu.

Yaf arkadaş hayat zaten yeteri kadar zor, buna birde alıngan biriyle arkadaş olmak eklenince hayat okadar yorucu bir hal alıyor ki, adeta zindana dönüyor her yer. Bir bakmışsın pat küsmüş. Ne yapalım kardeşim, 24 saat sizi mi övelim? Tavır yapar hiç. Bişeyde memnun olmaz.
Böyleleri hayatı size zindan eder.

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
En zoru da olmayan bir şeyi kanıtlamak. Olmayan bir şey nasıl kanıtlanır, nasıl izah edilir bilemiyorum.
Bu tür insanlar istediklerinin yada düşünürlerinin tersine bir şey söylediğin anda tavır aliyor. Herkes sizin düşündüğünüz gibi düşünmek zorunda değil.
En yeni yaşadığım olayı anlatayım.
Halamın kızı telefon açmış. Amcamın iki kızı ona gidecekmis sende gel diye. Bende evden çıkmak istemiyorum. "Neden gelmiyorsun onlari mı istemiyorsun" diyor. Yahu onlarda ablam neden istemeyeyim. Durup dururken küslük çıkaracak. Olmayan birseyi nasıl izah edeyim. Benim evden çıkmayı istememe gibi bir hakkım yok mu.
Velhasıl bizden uzak olsunlar yeter. Yoruyor insanı gerçekten yoruyor.

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
@AsyA, Seni bu kadar sinirli görmemistim değerli muhterem haklısın..

Önceden açıklama için yoruluyordum şimdi saadece susuyorum umrumda değil...

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
Var,ben :D lanet olsun bazı şeylere çok alınıyor baş edemiyorum bazen. onun dışında bir başka insan bana bunu yapamaz,asla müsade etmem.

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
@AsyA, Seni güleryüzlü halini tanıdık sevdik aman diyim değerli muhterem uğraşın bitsin bizde rahatlayalim da :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar