Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Açık Alanda Sigara İçme Yasağı

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
cinayet işleriz sorun değil..
hiç bir yasak beni engelleyemez kusura bakmasınlar.
sigara içiyor diye maskeyi yüzden indiriyorlar diye yaptılar bu yasagı..
şerefsizlere bak hele.. döner yemeye gidince içerde masaya oturunca ekmek yiyor indirsin çıkarsın demekle bu zıt birşey .. alakasız saçma sapan bir yasak..
sigara saglıga zararlı olabilir.. ama ben içmezsem insanlıga daha çok zararlıyım.. keyifleri bilir .. valla vururum affetmem sakat gezerler.

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
hiç bir yasak beni engelleyemez kusura bakmasınlar.
sigara içiyor diye maskeyi yüzden indiriyorlar diye yaptılar bu yasagı..
şerefsizlere bak hele.. döner yemeye gidince içerde masaya oturunca ekmek yiyor indirsin çıkarsın demekle bu zıt birşey .. alakasız saçma sapan bir yasak..
sigara saglıga zararlı olabilir.. ama ben içmezsem insanlıga daha çok zararlıyım.. keyifleri bilir .. valla vururum affetmem sakat gezerler.
Çok doğru izninle eklemek istiyorum..
Kafeler,restaurantlar ful çakılı maskeli yemek te keza mümkün değil ama iş sigaraya gelince yerde içme gökte içme gelsin afakanlar sinir krizleri ve tabiki para cezalarını unutmayalım ..
Kafeler 22:00kadar açık öncesi korona yok ama o saatten sonrası korona kol geziyor Allahım neyin içindeyiz biz B)))

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
abla ben sigaranın saglık konusunda olan zararlarını kabul ediyorum.. ama bu korona virüs ile alakasız bir durum yani saçma bir yasak..
meydan kalabalıklarda sigara içenler maskeyi indirdiği için bu yasak geldi.. ama neden sigara yasak yani neden bunu sigara içenler virüsü yayıyor içmeyenler maske takıyor gibi lanse ediyorlarki.. her maske çenesi altında olan sigaramı içiyor ? zan altında bırakıyor insanları.. ben laf olsun diye demiyorumki içmezsem sinirli oluyorum şiddete meyilli oluyorum. babam olsa ciddi diyorum bi kess be diyip vururum sonrada pişman olurum o ayrı birşey.. çok saçma çoook

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Sigara bana sorarsan tiryakilik değil bir hastalık.. yakında nefes almayın derler bunlar .. yönetimi beceremeyenler halka fatura kesiyor .. canları cehenneme aman

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Bana göre corona yayılım hızını düşürmek için sıgara yasağı gayet yerinde. Virüsün dumanla yayılım hızı ve askıda kalma olayı göz önüne alındığında sokakta sıgaranın içiminin yasaklanması gayet yerinde bir karar. Uygun alanda uygun zaman diliminde içilmesi isteniyor. Yani sokakta yürürken içmeyin diyor. Ben Maskenin koruyucu olduğuna zaten inanmıyorum. Lakin şuan yapabilecek bişey yok. Gerçekten kızssakta etekte hepsi yayılımı önlemeye çalışıyor. Sokağa inme süresini gezme sürelerini, cafelrrin açılış kapanış saatleri tamamen halkın daha az sokağa dökülmesi açısından tedbir. Yasaklar güzel değil ama bizim sağlığımız açısından önemli. Pasif içicileri bir düşünün onların suçu ne? Biz sigara keyfi yapacaz diye bizim yüzümüzden bulaşanların suçu ne?
Uygulanır uygulanmaz bilemem. Ülkede kanunlar keyfi maalesef ama bana mantıklı

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
ne içerde ne dışarda içmiyorum.sigara yasağını destekliyorum beter olsunlar :D :D

Vera

Yeni Üye
Burç
Boğa
Meslek
Boş Gezenin Boş Kalfası
DisPVx
Takım
jXd4NV
Keşke uysalar belki büyük şehirleri dizgin iletebilirler ama köyler ve kasabalarda durumlar aynı

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar