Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük 72 yıldır günlük tutan adam

1952 demek istedi dedem sanırım 952 dedi ama fkhaha8
İlkokul sonrası bizim zamanımızda hatıra defterleri vardı onları en yakın arkadaşlarıma yazdırırdım halen duruyor sayfaları eskidi ama en güzel köşemde saklarım.

Zamanında bende tutardım :) şimdi benim kızda tutuyor okulda öğretmenleri günlük tutmalarını istemiş çok masumca şeyler yazıyor yazdığı cümlelerden biri bugün ödevim yok çok mutluyum diye yazmış çok güldüm 🤭

Güzel bir alışkanlık aslında ama hep güzel şeyler yazılmaz oraya hep güzel şeyler olmaz bu hayatta

Ben de önceden düşüyordum günlük yazmak ama gerek yok dedim ne yazacağız ki,, bir de okurlar oraya insan içini dökebilme yeri olduğu için sıkıntılı bir durum,,

Bir de aslında insanlar günlüğe olduğu gibi herşeyi yazamaz, yazmak isteklerini yazar diye düşünüyorum,, 🙃

Çünkü... Düşünsenize....
Şu kişi hakkında şöyle dedim, duydum söylediler vs...
veya tamamen içsel duygular nasıl yazılır oraya bilemiyorum,, 🙄🙃

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri