Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

FK Haberler 3 ilde okul öncesine uzaktan eğitim kararı

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
3 ilde okul öncesine uzaktan eğitim kararı

Koronavirüs tablosu ağırlaşıyor. Salgınla mücadele kapsamında tedbirler artırılıyor. 3 kentte okul öncesi eğitim ve öğretime uzaktan devam edilmesi kararı alındı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgınında vaka ve hasta sayılarında yükseliş görülmesi üzerine tedbirler sıkılaştırıldı.
Milli Eğitim Bakanlığı, yüz yüze eğitim yapılan okul öncesi eğitim kurumlarında uzaktan eğitim kararının il veya ilçe milli eğitim müdürlükleri tarafından alınabileceğini duyurmuştu.

Tokat

Tokat'ta koronavirüs salgınının seyri dikkate alınarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yeni bir karar alındı.
30 Kasım-4 Ocak 2021 tarihlerinde il genelindeki resmi anaokulu ve ana sınıfları ile uygulama sınıflarında eğitim öğretim faaliyetleri uzaktan eğitim yoluyla sürdürülecek.

Kırklareli

Kırklareli'nde de vaka ve hasta sayılarında yükseliş sebebiyle İl Hıfzıssıhha Kurulunca yeni tedbirler alındı.
Resmi ana sınıfı ve uygulama sınıflarında haftada 5 gün uzaktan eğitime devam edilecek, bağımsız anaokulları ile özel eğitim anaokullarında ise eğitim devam edecek.

Zonguldak

Zonguldak'ta da vaka ve hasta sayılarının artması üzerine İl Hıfzıssıhha Kurulu yeni kararlar aldı.
Resmi ana okulları, ana sınıfları ve uygulama sınıfları için 4 Ocak 2021 tarihine kadar uzaktan eğitime geçilecek.

AA

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar